Fiber Donatılar

Fiber Donatılar (Polipropilen Elyaf) beton santrallerinde yeni hazırlanmış taze betonun sertleşmesi sırasında ortaya çıkan, büzülme çatlakları olarak bilinen rötre çatlakları, kılcal çatlaklar, oturma çatlakları ve özellikle endüstriyel zemin betonlarında yüklemeye bağlı çatlak ilerlemesinin önlenmesi amacıyla kullanılan, çeşitli boyutlardaki sentetik fiber donatı (elyaf) çeşididir.

ÇELİK TEL DONATI

Geleneksel dökme betonun aksine kalıp gerektirmeyen püskürtme beton, içerisine eklenen katkılar sayesinde nihai haline ulaşır. FMY Kimya Beton Katkı Kimyasallarıyla; püskürtme betonun geri sıçrama riskini azaltmak, erken mukavemetini artırmak gibi daha bir çok özelliğini geliştirerek zor koşullarda bile istenilen sonucu elde edin.

Daha Fazla »

MİKRO SENTETİK FİBER DONATI

OneShot Mikro Sentetik Donatı nemi bünyesine alma özelliğine sahip, taze beton aşamasında liflerde tutulan nemi, beton prizini aldıkça betona geri verilerek içten kürleme etkisi sağlar. Böylece, ısı ve rötreye bağlı çatlakların oluşumu minimize eder ve yüksek yapısal bütünlük sağlar.

Daha Fazla »

MAKRO SENTETİK FİBER DONATI

OneShot Makro Sentetik Fiber Donatı hem betonun mekanik özelliklerinin gelişimine katkıda bulunur hem de zamandan, işçilikten ve nakliyeden tasarruf sağlayarak tüm projelerinizde minimum maliyetle maksimum fayda sağlar.

Daha Fazla »