anasayfa slider2
0 +

Yıllık Deneyim

Neden FMY KİMYA?

HAKKIMIZDA

FMY Kimya olarak sizlerle tanışmış olmaktan duyduğumuz mutluluğu belirterek söze başlamak isteriz.
Biz FMY Grup olarak sağlık sektöründe uzun yıllar hizmet verdik. 2017 yılında kimya sanayiye girme kararı aldık.
Alanında deneyimli kadro ve partnerlerle çıktığımız bu yolculukta teknik üniversitelerdeki uzman öğretim görevlilerinden de çokça istifadede bulunduk.
Maden, tünel ve beton kimyasalları alanında kendimizi geliştirdik. Denizliden başlayan fabrikalaşma yolculuğumuza Balıkesirde açtığımız 2 ayrı fabrika ile devam ediyoruz.
Fenol, silikat, poliüretan bazlı ürünler üretiyor ve bunları gerek uluslararası gerek yerel sertifikalarla taçlandırıyoruz. Ürettiğimini yaptığımız ürünlerin tümünü dünya standartlarında teknolojilerle üretmeye özen gösteriyoruz. Alanında uzman mühendisler ve laboratuvarlarla
yaptığımız çalışmalar sonucu ürünlerimizin insan sağlığına olumsuz etkilerini minimuma indirmiş durumdayız. Sloganımız “Güvenli Çözümler” etik ilkesiyle kimya sanayisinde yolumuza devam ediyoruz. Ürünlerimizin birçoğunu gururla “yerli malı” belgeleriyle destekliyoruz. Ar-Ge çalışmalarına
verdiğimiz önem sayesinde ihtiyaca göre spesifik kimyasallar üretmeye devam edeceğiz. Ülkemize katkı sağlayan yatırımlar yapmaya devam edeceğiz.
Bize Güvenin.

Başarılarımız ve öncülük ettiğimiz endüstrilerdeki benzersiz istatistiklerimizin kaynağı, çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza verdiğimiz değer.

0 +

Tamamlanan Proje

0 +

Müşteri

0 +

Uzman Çalışan

0 +

Ürün Çeşidi